Amour & Magie forum!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Amour & Magie forum!!

Forum of and for Albena and Max's friends and fans :))
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Zdraveite!

Go down 
+13
hrisi_plamenova
geri_n
Mirella
cute_n_gorgeous
dobrovesta
iv4eto_k
Ice princess
Irra_Adams
Elfaria
*MAGic diable*
Morgana
Vania
marie
17 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
marie
AM bg team
AM bg team
marie


Number of posts : 75
Residence : Sofia, Bulgaria
Registration date : 2006-03-27

Zdraveite! Empty
PostSubject: Zdraveite!   Zdraveite! Icon_minitimeTue 28 Mar - 21:59

Здравейте всички българи и българоговорящи! :face:

Аз, както някой от вас вече знаят, се казвам Мария и съм от София! Много се радвам на успеха на нашите! Някой знае ли кога идват в България? Ина каза, но аз забравих Embarassed
Back to top Go down
Vania
AM bg team
AM bg team
Vania


Number of posts : 4637
Age : 46
Residence : Bulgaria
Registration date : 2006-03-27

Zdraveite! Empty
PostSubject: Re: Zdraveite!   Zdraveite! Icon_minitimeWed 29 Mar - 11:13

Мисля, че каза в сряда, т.е. днес. Сигурно в новините довечера ще покажат посрещането им, стига да е по-рано през деня. Представям си колко много хора ще отидат да ги посрещнат!!! Cool
Back to top Go down
Morgana
AM bg team
AM bg team
Morgana


Number of posts : 115
Age : 36
Residence : Bulgaria
Registration date : 2006-03-27

Zdraveite! Empty
PostSubject: Re: Zdraveite!   Zdraveite! Icon_minitimeWed 29 Mar - 12:50

Ot 13.00 6te davat direktno posre6taneto im Po Kanal 3
Back to top Go down
http://ice.k3i3.com
Vania
AM bg team
AM bg team
Vania


Number of posts : 4637
Age : 46
Residence : Bulgaria
Registration date : 2006-03-27

Zdraveite! Empty
PostSubject: Re: Zdraveite!   Zdraveite! Icon_minitimeMon 3 Apr - 14:14

Е, мисля, че е време и аз да се представя Wink казвам се Ваня, което се вижда от nick-a ми Wink . Родена съм в Хисар, но сега работя в Пловдив, така че и тук живея. Следя изявите на Албена и Макс още от самото начало, когато започнаха да се явяват на състезания. Колко по-различни бяха тогава Laughing Винаги са имали едни от най-оригиналните програми, различаваха се с нещо от останалите...
Това е за мен с две думи, другия път - повече sunny loveall
Back to top Go down
Vania
AM bg team
AM bg team
Vania


Number of posts : 4637
Age : 46
Residence : Bulgaria
Registration date : 2006-03-27

Zdraveite! Empty
PostSubject: Re: Zdraveite!   Zdraveite! Icon_minitimeThu 6 Apr - 14:55

Ох, май нещо се позагубихме българите в този форум Sad Липсва ми да си пиша с някой на български. Rolling Eyes
Back to top Go down
*MAGic diable*
AM crazy admin
AM crazy admin
*MAGic diable*


Number of posts : 4178
Age : 36
Residence : starting catching up here again:) good, eh?:) missed you all so much! <3
Registration date : 2006-03-25

Zdraveite! Empty
PostSubject: Re: Zdraveite!   Zdraveite! Icon_minitimeThu 6 Apr - 17:05

Vania wrote:
Ох, май нещо се позагубихме българите в този форум Sad Липсва ми да си пиша с някой на български. Rolling Eyes
Аха, Ваничка.. и на мен ми липсва.. Rolling Eyes
Българитееее!!!!! Basketball
между другото, не получи ли картичка, която те пратих? Embarassed
Back to top Go down
http://albena-maxim.narod.ru
Vania
AM bg team
AM bg team
Vania


Number of posts : 4637
Age : 46
Residence : Bulgaria
Registration date : 2006-03-27

Zdraveite! Empty
PostSubject: Re: Zdraveite!   Zdraveite! Icon_minitimeThu 6 Apr - 17:48

MAGic diable wrote:
Vania wrote:
Ох, май нещо се позагубихме българите в този форум Sad Липсва ми да си пиша с някой на български. Rolling Eyes
Аха, Ваничка.. и на мен ми липсва.. Rolling Eyes
Българитееее!!!!! Basketball
между другото, не получи ли картичка, която те пратих? Embarassed

Не, Лерка, нямам нищо от теб засега Sad кога я прати?
Back to top Go down
Morgana
AM bg team
AM bg team
Morgana


Number of posts : 115
Age : 36
Residence : Bulgaria
Registration date : 2006-03-27

Zdraveite! Empty
PostSubject: Re: Zdraveite!   Zdraveite! Icon_minitimeThu 6 Apr - 21:08

АЗ съм Катерина,от Горна Оряховица. На 18 съм и харесвам АЛби и Макс още от 1999година.Адски луда фенка съм имWink.На кого го казвам,де,тук всички сме такиваSmileНо при мен нещата са вече патологични.Незнам какво ще стане като се откажат...Сигурно светът ще се срути.НО нека мислим позитивно.Обичам ви всички тукSmile
Back to top Go down
http://ice.k3i3.com
*MAGic diable*
AM crazy admin
AM crazy admin
*MAGic diable*


Number of posts : 4178
Age : 36
Residence : starting catching up here again:) good, eh?:) missed you all so much! <3
Registration date : 2006-03-25

Zdraveite! Empty
PostSubject: Re: Zdraveite!   Zdraveite! Icon_minitimeFri 7 Apr - 0:50

Vania wrote:

Не, Лерка, нямам нищо от теб засега Sad кога я прати?
аз мислех че вече трябва да я получиш, защото Мария получи нейната картичка. Rolling Eyes И аз ги пратих заедно.. Suspect
така че надявам се че ще я получиш тази седмица! flower

Quote :
На кого го казвам,де,тук всички сме такива Но при мен нещата са вече патологични.
кхи кхи Smile да така е, Катерина!!!! lol!
Аз съм много оптимистична.. имам чувство че не ще се откажат.. Rolling Eyes :blush2:
Back to top Go down
http://albena-maxim.narod.ru
Morgana
AM bg team
AM bg team
Morgana


Number of posts : 115
Age : 36
Residence : Bulgaria
Registration date : 2006-03-27

Zdraveite! Empty
PostSubject: Re: Zdraveite!   Zdraveite! Icon_minitimeFri 7 Apr - 9:13

MAGic diable wrote:
Vania wrote:

Не, Лерка, нямам нищо от теб засега Sad кога я прати?
аз мислех че вече трябва да я получиш, защото Мария получи нейната картичка. Rolling Eyes И аз ги пратих заедно.. Suspect
така че надявам се че ще я получиш тази седмица! flower

Quote :
На кого го казвам,де,тук всички сме такива Но при мен нещата са вече патологични.
кхи кхи Smile да така е, Катерина!!!! lol!
Аз съм много оптимистична.. имам чувство че не ще се откажат.. Rolling Eyes :blush2:


Чул те Господ
Smile
Back to top Go down
http://ice.k3i3.com
Vania
AM bg team
AM bg team
Vania


Number of posts : 4637
Age : 46
Residence : Bulgaria
Registration date : 2006-03-27

Zdraveite! Empty
PostSubject: Re: Zdraveite!   Zdraveite! Icon_minitimeFri 7 Apr - 9:58

Лерочка, мисля, че съм я получила Smile . Майка ми се обади преди малко да ми каже, че имам писмо от Русия, но не можа да ми каже от кого и откъде е писмото. Утре като се прибера вкъщи ще видя. Аз съм оставила в сайта адреса при родителите ми, защото тук в Пловдив съм на квартира и не е много сигурно дали ще си получавам пощата. Suspect
Много ти благодаря предварително, без да знам каква е картичката, всъщност се досещам Rolling Eyes Rolling Eyes
Благодаря още веднъж! loveall
Back to top Go down
*MAGic diable*
AM crazy admin
AM crazy admin
*MAGic diable*


Number of posts : 4178
Age : 36
Residence : starting catching up here again:) good, eh?:) missed you all so much! <3
Registration date : 2006-03-25

Zdraveite! Empty
PostSubject: Re: Zdraveite!   Zdraveite! Icon_minitimeSat 8 Apr - 0:30

Vania wrote:
Лерочка, мисля, че съм я получила Smile . Майка ми се обади преди малко да ми каже, че имам писмо от Русия, но не можа да ми каже от кого и откъде е писмото. Утре като се прибера вкъщи ще видя. Аз съм оставила в сайта адреса при родителите ми, защото тук в Пловдив съм на квартира и не е много сигурно дали ще си получавам пощата. Suspect
Много ти благодаря предварително, без да знам каква е картичката, всъщност се досещам Rolling Eyes Rolling Eyes
Благодаря още веднъж! loveall
ахх, това е перфектно! Много се радвам за това че ще видиш картичката скоро! Wink
Ако.. не ще я харесваш.. тогава ще мога да ти пратя друга... макар и без автографи вече Smile) zvet
целувки loveall
Back to top Go down
http://albena-maxim.narod.ru
Elfaria
AM bg sorceress
Elfaria


Number of posts : 305
Residence : BG
Registration date : 2006-04-07

Zdraveite! Empty
PostSubject: Re: Zdraveite!   Zdraveite! Icon_minitimeSat 8 Apr - 10:21

Привет на всички!

Аз съм Мери от Ботевград. Уча в Правец в езиковата - английски с френски. Занимавам се с един куп работи + печатането на у-щния вестник. В последния брой писах една огромна статия за Алби и Макс - много ми се сърдиха за дължината, но мисля, че им дължим повече внимание. Ще сканирам вестника, за да ви покажа статията (ако искате).

Странно е, но започнах да сеинтересувам от Алби и Макс съвсем случайно. До тогава не се интересувах никак от каквито и да са спортове, но един ден просто включих на канал 1. Тъкмо коментатора обявяваше, че това са българите Албена и Макс. Въобще не бях чувала за тях, но много се зарадвах за това, че имаме изобщо някакви състезатели на такова състезание. И тогава започна магията - невероятната музика на Хендел и тяхното върховно изпълнение оставиха страшен отпечатък в мен. Винаги когато гледам тяхно представяне.... някак си забравям за случващото се наоколо - потъвам в друг свят - някъде там - на леда и чувствата...

Та, така започна всичко - сега имам особено голяммо желание да ги видя - макар и веднъж и за секунди - просто да ги видя Wink
Back to top Go down
http://www.elfaria.deviantart.com
Vania
AM bg team
AM bg team
Vania


Number of posts : 4637
Age : 46
Residence : Bulgaria
Registration date : 2006-03-27

Zdraveite! Empty
PostSubject: Re: Zdraveite!   Zdraveite! Icon_minitimeMon 10 Apr - 9:47

MAGic diable wrote:
ахх, това е перфектно! Много се радвам за това че ще видиш картичката скоро! Wink
Ако.. не ще я харесваш.. тогава ще мога да ти пратя друга... макар и без автографи вече Smile) zvet
целувки loveall

Мнооого ми хареса, много съм ти благодарна, писах ти и в Guesbooka за всеки случай zvet zvet ohhhh ohhhh Трогната съм!!!
Back to top Go down
Vania
AM bg team
AM bg team
Vania


Number of posts : 4637
Age : 46
Residence : Bulgaria
Registration date : 2006-03-27

Zdraveite! Empty
PostSubject: Re: Zdraveite!   Zdraveite! Icon_minitimeMon 10 Apr - 9:50

Elfaria wrote:
Ще сканирам вестника, за да ви покажа статията (ако искате).
Та, така започна всичко - сега имам особено голяммо желание да ги видя - макар и веднъж и за секунди - просто да ги видя Wink

Оо, да, Elfaria, разбира се, че искаме Very Happy стига да можеш, пусни тук статията, ще е интересно ⭐ ⭐ И аз като теб много искам да ги видя наживо, но... засега няма как. От интервютата им, които съм гледала, се убеждавам, че те са много мили усмихнати и приятни хора Cool
Чао засега!
Back to top Go down
*MAGic diable*
AM crazy admin
AM crazy admin
*MAGic diable*


Number of posts : 4178
Age : 36
Residence : starting catching up here again:) good, eh?:) missed you all so much! <3
Registration date : 2006-03-25

Zdraveite! Empty
PostSubject: Re: Zdraveite!   Zdraveite! Icon_minitimeTue 11 Apr - 0:47

Vania wrote:
MAGic diable wrote:
ахх, това е перфектно! Много се радвам за това че ще видиш картичката скоро! Wink
Ако.. не ще я харесваш.. тогава ще мога да ти пратя друга... макар и без автографи вече Smile) zvet
целувки loveall

Мнооого ми хареса, много съм ти благодарна, писах ти и в Guesbooka за всеки случай zvet zvet ohhhh ohhhh Трогната съм!!!

Ахххх, колко се радвам, мила Ваничка!!!! :<33: :<33: :<33: :<33: :<33: Няма защо!!!! zvet :stari: Много съм щастлива че на теб ти хареса картичката!!!! :kiss:
Back to top Go down
http://albena-maxim.narod.ru
Vania
AM bg team
AM bg team
Vania


Number of posts : 4637
Age : 46
Residence : Bulgaria
Registration date : 2006-03-27

Zdraveite! Empty
PostSubject: Re: Zdraveite!   Zdraveite! Icon_minitimeMon 17 Apr - 11:51

Честита Цветница на всички (на патерици, хехе) ohhhh
Мисля, че няма именници сред нас, но ако греша - тогава Честит имен ден и всичко най-хубаво!
:toodoo: :baloon:
Back to top Go down
*MAGic diable*
AM crazy admin
AM crazy admin
*MAGic diable*


Number of posts : 4178
Age : 36
Residence : starting catching up here again:) good, eh?:) missed you all so much! <3
Registration date : 2006-03-25

Zdraveite! Empty
PostSubject: Re: Zdraveite!   Zdraveite! Icon_minitimeTue 18 Apr - 1:35

Vania wrote:
Честита Цветница на всички (на патерици, хехе) ohhhh
Мисля, че няма именници сред нас, но ако греша - тогава Честит имен ден и всичко най-хубаво!
:toodoo: :baloon:
И аз искам да кажа:
Честита Цветница на всички!!! Пожелавам всичко най-хубаво!! И хайде да си говорим тук!!! Embarassed Razz Wink кхикхи Smile знам че преди направих грешка тук, така че мерси, Ваничка! :<33:
целувки Smile loveall


Last edited by on Wed 19 Apr - 22:35; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://albena-maxim.narod.ru
Vania
AM bg team
AM bg team
Vania


Number of posts : 4637
Age : 46
Residence : Bulgaria
Registration date : 2006-03-27

Zdraveite! Empty
PostSubject: Re: Zdraveite!   Zdraveite! Icon_minitimeTue 18 Apr - 14:12

Да, хайде да си говорим тук! Знаеш ли, Лерка, колко пъти не мога да обясня правилно това, което искам, защото не знам как да го кажа на английски - започва се едно търсене по речници на думи ... Crying or Very sad Пък и нали искаш да упражняваш българския си език. Така че (мисля, че мога да говоря от името на всички българ(к)и тук) много ще се радваме, ако пишеш и в "нашата" тема от форума bg2 :lmd:
Какво бихме правили без теб иначе :twist: :wink:
Така че - до скоро и приятен ден (или лека нощ за тези, които се логват вечер)
:surce: :kiss:
Back to top Go down
*MAGic diable*
AM crazy admin
AM crazy admin
*MAGic diable*


Number of posts : 4178
Age : 36
Residence : starting catching up here again:) good, eh?:) missed you all so much! <3
Registration date : 2006-03-25

Zdraveite! Empty
PostSubject: Re: Zdraveite!   Zdraveite! Icon_minitimeThu 20 Apr - 10:20

Vania wrote:
Да, хайде да си говорим тук! Знаеш ли, Лерка, колко пъти не мога да обясня правилно това, което искам, защото не знам как да го кажа на английски - започва се едно търсене по речници на думи ... Crying or Very sad Пък и нали искаш да упражняваш българския си език. Така че (мисля, че мога да говоря от името на всички българ(к)и тук) много ще се радваме, ако пишеш и в "нашата" тема от форума bg2 :lmd:
Какво бихме правили без теб иначе :twist: :wink:
ах, мерси, Ваничка!! Много си мила както винаги!!! heart2 zvet :stari: Да, и аз имам такива проблеми понякога, кога не мога да обясня правилно това, което искам. Амии.. това може да се случи даже на руски!!! :kataus:
Между другото, разбира се, че искам да упражнявам българският ми език! :woow: За съжаление, сега имам толкова малко време за това.. saaad трябва да правя някакви работи за университетът ми, а на български засега още не мога да говоря добре да не използвам речник.. Sad Все пак мечтая че един ден ще науча да говоря български като Албенка говори руски или като Максим го говори! sunny loveall
Чао за сега!
Целувки!! И приятен ден!! zvet :stari:
Back to top Go down
http://albena-maxim.narod.ru
Vania
AM bg team
AM bg team
Vania


Number of posts : 4637
Age : 46
Residence : Bulgaria
Registration date : 2006-03-27

Zdraveite! Empty
PostSubject: Re: Zdraveite!   Zdraveite! Icon_minitimeMon 8 May - 14:24

Мдааа, Лерка, надявам се, че наистина някой ден ще научиш български много добре. Ти и сега добре го говориш zvet само може би ти липсва практика :study: Ако имаш някакви въпроси - аз съм насреща.
lol!
Back to top Go down
*MAGic diable*
AM crazy admin
AM crazy admin
*MAGic diable*


Number of posts : 4178
Age : 36
Residence : starting catching up here again:) good, eh?:) missed you all so much! <3
Registration date : 2006-03-25

Zdraveite! Empty
PostSubject: Re: Zdraveite!   Zdraveite! Icon_minitimeTue 9 May - 11:03

Vania wrote:
Мдааа, Лерка, надявам се, че наистина някой ден ще научиш български много добре. Ти и сега добре го говориш zvet само може би ти липсва практика :study: Ако имаш някакви въпроси - аз съм насреща.
lol!
Мерси, миличка! zvet :stari:
Да и аз така мисля че трябва да имам практика lol! В България lol! когато ще спестя много пари, първо че ще направя - ще идвам в България Smile Razz :dube: :luvzy: :respect:
Back to top Go down
http://albena-maxim.narod.ru
Vania
AM bg team
AM bg team
Vania


Number of posts : 4637
Age : 46
Residence : Bulgaria
Registration date : 2006-03-27

Zdraveite! Empty
PostSubject: Re: Zdraveite!   Zdraveite! Icon_minitimeTue 23 May - 22:46

MAGic diable wrote:

Да и аз така мисля че трябва да имам практика lol! В България lol! когато ще спестя много пари, първо че ще направя - ще идвам в България Smile Razz :dube: :luvzy: :respect:

Ще бъде СУПЕР! cheers Сигурна съм, че много ще ти хареса в България, мила Лерочка! lol! Пожелавам ти някой ден наистина да дойдеш!
loveall
Back to top Go down
Irra_Adams
AM bg team
AM bg team
Irra_Adams


Number of posts : 105
Age : 33
Residence : Plovdiv, Bulgaria
Registration date : 2006-03-27

Zdraveite! Empty
PostSubject: Re: Zdraveite!   Zdraveite! Icon_minitimeThu 25 May - 13:42

Ваня, мога ли да те попитам нещо? До колкото разбирам си от Пловдив, така ли е? Smile Аз съм от Пловдив и исках да те питам беше ли в Панаира, когато Албенка и Макс бяха там заради Вивател и раздаваха автографи? Smile Ако си била, значи най-вероятно сме се видяли, защото аз стоях от около 16 до към 17,40 Smile . Беше много хубаво, те бяха много готини там, а аз бях безкрайно щастлива най-после да мога да ги видя на живо!!!
Back to top Go down
Vania
AM bg team
AM bg team
Vania


Number of posts : 4637
Age : 46
Residence : Bulgaria
Registration date : 2006-03-27

Zdraveite! Empty
PostSubject: Re: Zdraveite!   Zdraveite! Icon_minitimeThu 25 May - 13:51

Не, Ира, не бях там :cryy: първо защото не знаех, че изобщо ще идват, а пък и да знаех, май трябваше да бягам от работа, за да ида :blush2: и да помоля колежките да ме покрият някак си. Но не знаех :disap: :disap:

Раздвам се, че си била там, убедена съм, че са изключително симпатични наживо. Ти успя ли да говориш с тях? :luvzy:
Back to top Go down
Sponsored content





Zdraveite! Empty
PostSubject: Re: Zdraveite!   Zdraveite! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Zdraveite!
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Zdraveite !

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Amour & Magie forum!! :: За българите :) :: За вас-
Jump to: