Amour & Magie forum!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Amour & Magie forum!!

Forum of and for Albena and Max's friends and fans :))
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Hobita

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Vania
AM bg team
AM bg team
Vania


Number of posts : 4637
Age : 46
Residence : Bulgaria
Registration date : 2006-03-27

Hobita Empty
PostSubject: Hobita   Hobita Icon_minitimeMon 29 May - 18:08

Не става въпрос за хобити като Фродо (хихи), а дали имате някакво хоби и какво е то?
На мен не ми остава кой знае колко свободно време Crying or Very sad но напоследък имам една нова страст - правя си сама бижута - мноооого е интересно и тези, които си направя сама, са ми сто пъти по-ценни от купените Smile купувам си конци, закопчалки, мъниста и изобщо всичко необходимо. Мога да ви кажа, че е много заразително, трудното е първото, а после вече се придобива навик Very Happy .

целувки и чао

:kiss:
Back to top Go down
vilenceto_99
AM fan novice
AM fan novice
vilenceto_99


Number of posts : 34
Residence : Goce Delchev
Registration date : 2006-05-14

Hobita Empty
PostSubject: Re: Hobita   Hobita Icon_minitimeMon 29 May - 19:48

Ваня, имаш много интересно хоби.Честно казано аз нямам нерви за такива неща! :teasing: Също немога да кажа, че имам и точно определено хоби!В различни моменти ми се занимава с различни неща!Но иначе от шест години се занимавам с народни танци(ако това може да се приеме за хоби).Много ми е интереснo и по този начин се разтоварвам! reverance А когато съм в къщи, много обичам да слушам музика(май се отплеснах от темата)Целувки!!!
:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Back to top Go down
Vania
AM bg team
AM bg team
Vania


Number of posts : 4637
Age : 46
Residence : Bulgaria
Registration date : 2006-03-27

Hobita Empty
PostSubject: Re: Hobita   Hobita Icon_minitimeTue 30 May - 9:48

Неее, не си се отплеснала от темата - това си е хоби. Браво на теб Very Happy ! И аз много обичам да танцувам, от време на време ходя на салса, ама наистина много рядко Rolling Eyes , защото все не се намира с кой да отида, а сама не е интересно.

Чао!
:stari:
Back to top Go down
bella
new here..
new here..



Number of posts : 3
Age : 34
Residence : Sofia
Registration date : 2008-02-23

Hobita Empty
PostSubject: Re: Hobita   Hobita Icon_minitimeSat 23 Feb - 16:32

Ооооо имам толкова мн хобита,че ако тръгна да ги изброявам... е добре де,ще опитам: Обичам да чета,ама страшно много обичам да чета.Обичам да слушам музика(главно ретро) да се разхождам,да съм сред природата,много ибичам да гледам физурно пързаляне,особено танцовите двойки(естествено Wink ) събирам изрезки от вестници,за каквото се сетите,класирам си ги в папки(имам си и една за Албенка и Макс,която вече стана доста дебела Smile ),обичам да снимам и да ме снимат,с една дума:обичам фотографията,събирам също и най различни сувенирчета и дреболийки,вече се препълних с тях Smile
Има и още,ама не мога да изброя всичките ми интереси,мисля,че това е достатъчно Smile
Back to top Go down
alex_161194
new here..
new here..



Number of posts : 6
Age : 29
Residence : bulgaria,sofia
Registration date : 2008-06-15

Hobita Empty
PostSubject: Re: Hobita   Hobita Icon_minitimeMon 16 Jun - 14:24

Аз имам две хобита-да танцувам и шопинга. Very Happy
Back to top Go down
NrG~CrAzZy_mAs7e3r~
AM fan novice
AM fan novice
NrG~CrAzZy_mAs7e3r~


Number of posts : 42
Age : 34
Residence : Sofia
Registration date : 2007-02-14

Hobita Empty
PostSubject: :)   Hobita Icon_minitimeMon 23 Jun - 2:59

Аз имам страшно много хобита и ще кажа някои от тях Very Happy Едно от хобитата ми е да ритам,бивш футболист на Славия бях но се скарах с тренера и се преместих в Левски имам предложение от мениджъра на футбола,който ми е комшия,за лятото да премина месец-два в манчестър юнайтед,само се дразня и ми е гадно,че има приятели който ми завиждат,и това ме дразни супер много.Много хора са ми казвали аз съм с връзки незнам си кво ееее аз какво мога да направя случило ми се е и на мен единпат "егати".Другото ми хоби е да ходя по турнири по Counter - Strike новата версия 1.6 по света с моя българси отбор,който ми има вяра и разчита на мен Smile вече разправям за CS.Друго хоби което имам е да ходя за риба през свободното си време Razz но това е когато съм в провинцията Very Happy Тук в София едно от важните хобита като дойде събота или неделя е на Дискотеки и барове.Колкото повече компания сме толкова по весело е Smile

Какво друго да ви кажа,още едно хоби и спирам,защото написах роман Razz e да карам колата Smile преди два месеца взех книжка и съм много щастлив,и другото нещо за което съм много много щастлив е че завърших училище,бях абитуриент и си прекарах много хубаво Wink това е най незабравимият ден в живота ми Smile Това е от мен Smile казах и нещо за живота ми в момента Smile Сега започвам едно ново начало след като завърших Smile Ако имам време ще ви обърна внимание!Съжелявам,че така се получи но почти никакво време нямам Sad Чао за сега zvet
Back to top Go down
http://nrgclan.forumi.bg
Sponsored content





Hobita Empty
PostSubject: Re: Hobita   Hobita Icon_minitime

Back to top Go down
 
Hobita
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Amour & Magie forum!! :: За българите :) :: За вас-
Jump to: